10 numara Podolski’nin

10 numara Podolski’nin

Süper Lig’de yeni sezonun hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor’da futbolcuların taşıyacağı forma numaraları belli oldu. Kırmızı-Beyazlılarda 10 numaranın yeni sahibi Lukas Podolski olacak.

Yeni sezonu Pazar günü Gençlerbirliği maçıyla açacak Antalyaspor’da bu sezon transfer edilen 6 ismin numara tercihleri belli olurken, bazı futbolcular da değişikliğe gitti. Kırmızı-Beyazlılarda 10 numaranın yeni sahibi Lukas Podolski oldu. Geçtiğimiz sezon Gelson Dala tarafından giyildiği için 10 numarayı seçemeyen Alman yıldız, formasına bu sezon kavuştu. Geçtiğimiz sezon 11 numaralı formayı taşıyan deneyimli futbolcunun yeni sezonda sırtında 10 yazacak.

9 numara Sidney Sam’in

Antalyaspor’un diğer yeni transferi Sidney Sam de dikkat çekici formalardan birisini tercih etti. Alman futbolcu, geçen sezon Gustavo Blanco Leschuk’un giydiği 9 numaraları formayı sırtında taşıyacak. Antalyaspor’un flaş transferlerinden Nuri Şahin de hazırlık maçlarında olduğu gibi 8 numarayı yeni sezonda tercih edecek.

Orgill 11 numarayı taşıyacak

Antalyaspor’un Kocaelispor’dan transfer ettiği Gökdeniz Bayrakdar geldiği şehri simgeleyen 41, Dever Orgill de 11 numaralı formayı terletecek. Kırmızı-Beyazlıların diğer yeni transferleri Serdar Gürler 17, Omar Imeri de 28 numara tercihinde bulundu.

2 futbolcu tercih değiştirdi

Antalyaspor’da 2 futbolcu da geçen sezonki taşıdıkları formalarda değişikliğe gitti. Bünyamin Balcı 99’dan 77, Adis Jahovic 81’den 18 numaralı formaya taşındı. Kırmızı-Beyazlılarda Drole 14, Adem Metin Türk 34 ve Enes Şahin de 1 numaralı formayı giyecek. (Lider Gazetesi)