Aatif: Antalyaspor verdiği sözleri yerine getiren bir kulüp

Aatif: Antalyaspor verdiği sözleri yerine getiren bir kulüp

Antalyaspor’un yeni transferi Faslı futbolcu Aatıf, A Spor’un sorularını yanıtladı. İşte Aatıf’ın açıklamalarından öne çıkanlar

”Çok iyi bir atmosferle karşılandım. Bu da çabuk adapte olmama yardımcı olmadı. Sıcak bir karşılama ile buraya geldim. İnşallah sezonu da güzel bir şekilde bitiririz.”

”Doğru kararı verdiğimi düşünüyorum”
”Birçok kulübün, 40 tane kulübün beni istediği yoktu ama birkaç kulüp vardı. Başından beri en istekli davranan ve benim de istediğim tarzda en erken seçim yapmamı sağlayan kulüp Anltayaspor’du. Transfer kararımı verip tatile gitmek istedim ve Antalyaspor verdiği sözleri yerine getiren bir kulüp. Şu anda da doğru kararı verdiğimi düşünüyorum.”

”Tam hazır olduğumu söyleyemem”
”Hazırlık kampında geçirdiğim sakatlıktan dolayı tam hazır olduğumu söyleyemem. Bir gecikme söz konusu. Şu anda %100 hazır değilim ama zamanla bu da gelecek ve takıma maç kazandıracak performans getirdiğim zaman tam hazır olacağım.”

”Türkiye Ligi’nin çekici olan tarafı …”
”İlk hafta birçok sürpriz sonuçla karşılaştık. Denizlispor iyi oynayan bir ekip ama sahamızda kazanmak istiyoruz. Herkes herkesi yenebileceğini ilk haftadan gösterdi. Türkiye Ligi’nin çekici olan tarafı budur diyebilirim.”