Ali Şafak Öztürk’ten Eto’o hakkında açıklama

Ali Şafak Öztürk’ten Eto’o hakkında açıklama

Her transfer döneminde adı sıkça transfer dedikodularına karışan Samuel Eto’o’ya Fenerbahçe’den gelen resmi bir teklifin olmadığını söyleyen Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, “Bize Fenerbahçe tarafından da ulaşmış resmi bir teklif olmadı. Sadece bir ilgilenme oldu. Zaten bizim basın sözcümüz Bora Terzioğlu söylemişti. Biz de kibarca bu işi düşünmediğimizi söyledik onlara ama fazla haber çıktı. Böyle olunca sürekli biz de yalanlama durumunda kaldık. Eto’o’yu satmayı düşünmüyoruz” açıklamasını yaptı.

“Eto’o ile sözleşme uzatma olabilir”

Eto’o ile sözleşme uzatma konusunda düşüncelerini ifade eden Öztürk, “Olabilir. Oyuncularımızla genel anlamda uzatma da olabilir, olduğu gibi de kalabilir. Biz oyuncumuzla da konuşuruz. Şu anda öyle bir şey olmadı ama olabilir” diye konuştu.

“Eto’o ve Rıza Çalımbay ile hedefler üzerine bir görüşme yaptık”

Geçtiğimiz gün antrenman öncesi Samuel Eto’o ve Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile yapılan toplantıda takımı ilgilendiren görüşmeler yaptıklarını belirten Ali Şafak Öztürk, konuşmasını şöyle tamamladı:

“Takım üstüne genel görüşmelerdi. Hedeflerimiz ile ilgili görüşmelerdi. Sezon öncesi planlamayı yaptığımız görüşmelerdi. Birebir konular değil de daha fazla takımı ilgilendiren konular hakkında görüştük.”