Altyapıda operasyon başladı

Başkan Gültekin Gencer’in geçtiğimiz sezon devre arasında söylediği “Kulüp çiftlik olmuş, sezon sonu büyük operasyon yapacağım” sözleri uygulanmaya devam ediyor. Hatırlanacağı gibi Gencer, sezon sonunda da “kulüp içerisinde ajanlar var hepsini temizleyeceğim” de demişti.

Gencer’in bu sözleri üzerine Antalyaspor A.Ş çatısı altında olan idari, sportif bir çok görev alanlarında işten çıkartmalar devam ediyor. Kırmızı-beyazlı takımda son olarak altyapıda operasyon yapıldı.

Geçmişte Antalyaspor’a icra gönderen isimlerin kırmızı-beyazlı kulüpte altyapıda yeniden görev alması dikkat çekti.

U15 takımın antrenörlüğünü Süleyman Tokgöz, U16 takımın antrenörlüğünü Sedat Öztokmak, U17 takımın antrenörlüğünü Emin Pehlivanlar ve U19 takımın antrenörlüğünü de Aşkın Ayaz’ın yapacağı açıklandı.

Daha önce profesyonel takımda da kalece antrenörü olarak görev yapan Cevdet Bilgin’in ise altyapıdaki görevine devam edeceği bildirildi.

Diğer yandan geçtiğimiz sezon U15 takımında görev alan Göksel Kırıkoğlu ile U19 takımında yer alan Mustafa Yılmaz’ın kadro yapılanması yer almadığı görülürken Cihat Güller, Nejdet Erdoğan ve Ersin Çokoğlu’nun görev aldığı U14, U13 ve U12 takımlarının antrenörleri ise henüz açıklanmadı.