“Andızlı mezarlığında bile yatacak yeri olmayan”

Öncelikle stadı ve sonrası da Avrupai modern tesisi ile ANTALYASPOR taraftar sevgisi ile eksiksiz bir takım olma yolunda.

Öncelikle 5 sene hiçbir yatırım yapılmadan bekletilen, bu çok amaçlı dev tesis yatırımı için, Menderes TÜREL Başkana spor kamuoyu olarak şükranlarımızı sunarak, ayakta alkışlarımız gönderiyoruz.

Şimdi sıra kurumsallaşmaya geldi. Sportif amaçlı faaliyetler için ayrı bir profesyonel yönetim şekli kurulmalıdır.

Alt yapıya önem verilmelidir.

A.Ş’nin ticari, sınai her türlü maddi akar faaliyetlerini yönetecek, gelecek yatırımlarını planlayacak, projelendirecek, bu işlere mesaisini verecek profesyonel kadrolar oluşturulmalıdır.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk şu an doğru bir yol izliyor. Eto’o transferi konusun da ise Beşiktaş’ın ve diğer kulüplerin tekliflerini değerlendirerek  takım için olumlu kararı vermiştir. Antalyaspor’un menfaatleri ön plandadır. Bugün Eto’o kendine ödenen parayı takıma 4 maç kazandırarak çıkarmaktadır.

Devre arası kamp çalışmaları ile umut veren bir görünüm gösteren bu takım şu an ikinci periyota yükselen grafiği ile istim üzerinde girecektir. İsabetli nokta transferleri ile oyuna dahil ve rekabet edecek futbolcu çeşitliliğini arttırmak istemesi ve diğer oynamayan oyuncuların şişkin kadrosundan boşaltması ise olumludur.

Bırak Antalyaspor tarihinde adının yer alması bir yana, günahı ile Andızlı mezarlığında bile yatacak yeri olmayan geçmiş yönetim kurulu sözde başkanı vermiş olduğu zararlar yüzünden milyonlarca dolar borçlanan  Antalyaspor’un geleceğini ipotek altına almıştır. 

Ya ona müsaade edenler, destekleyenler, alkışlayanlar, menfaatlenenler, sizler de bu vebalin altında ezileceksiniz.

ANTALYASPOR, hiçbir menfaat beklemeden sevenlerin takımıdır.

ANTALYASPOR, gönül verenlerin, kalplerinin heyecanla  atanların takımıdır.

ANTALYASPOR BU ŞEHRİN GURURU ŞEREFİDİR.


Turgay ALP / Antalya Bugün