Antalya’da arabalara hijyenmatik hizmeti başladı

Antalya’da arabalara hijyenmatik hizmeti başladı

Koronavirüs’ten araçları temizlemek için Antalya Mevlana Petrol istasyonlarında Hijyenmatik hizmeti başladı. Kaç para, ücreti ne kadar, nerede, nasıl, ne kadar, telefon numarası, adresi sorularının cevabı burada..

Antalya’da ‘Hijyenmatik’ uygulaması hayata geçti! Corona virüse karşı alınan önlemler kapsamında Mevlana Petrol İstasyonu, hijyenmatik cihazını kullanıma sundu.

Corona virüsünün Türkiye’de görülmesinin ardından ülke çapında farklı tedbirler alınmaya başlandı. Antalya’da ise Mevlana Akaryakıt İstasyonu, araçların dezenfekte işlemi için ‘Hijyenmatik’ cihazını hayata geçirdi.

Antalyalı vatandaşlar, ‘Hijyenmatik cihazı hangi istasyonda, kaç para’ gibi araştırmaları sıklaştırdı. Antalya Muratpaşa’da bulunan Mevlana Akaryakıt İstasyonu ‘Hijyenmatik’ cihazı için merak edilenleri derledik…

http://mevlanapetrol.com.tr/
http://mevlanapetrol.com.tr/istasyonlarimiz/
Telefon numarası : 0242 3125500

Dünya çapında 9 binin üzerinde kişinin ölümüne yol açan corona virüsünün Türkiye’de de görülmesinin ardından yurt çapında önlemler artırıldı. Toplu taşımayı kullanmak isteyen vatandaşlar ise, özel araçlarını daha sık kullanmaya başladı.

Antalya Mevlana Petrol İstasyonlarında arabalarda dezenfekte işlemi için hijyenmatik cihazını kullanıma sundu. Makineye 3 TL atılarak çalışan sistemde, Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı dezenfekte ilacı, el cihazı ile püskürtülüyor.