Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut’tan transfer açıklaması ! Eto’o, Nasri, Sakıb …

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut’tan transfer açıklaması ! Eto’o, Nasri, Sakıb …

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, transferi gündemde olan oyuncular hakkında konuştu! Bulut; Eto’o, Nasri ve Sakıb Aytaç hakkında yorumlarda bulundu.

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın sorularını yanıtladı. Bulut’un sözlerinden Ajansspor.com’un derledikleri şöyle:

Antalyaspor – Beşiktaş maçındaki penaltı pozisyonu

Dün akşam Beşiktaş’la çok iyi bir maç yaptık, oyuncularımı tebrik ediyorum. 5 eksiğimiz olmasına rağmen iyi oynadık, hayırlısı olsun. Medel’in eline değen top bence penaltıydı ve hakem Halis Özkahya maçın kaderini kesinlikle etkiledi. Hakem maçın bizim aleyhimize sonuçlanmasına neden oldu.

Eto’o Beşiktaş’a transfer olacak mı?

Başkan Fikret Orman’a “Samuel Eto’o’yu istiyor musunuz?” diye sordum, kendisi “Hayır istemiyoruz” dedi. Eto’o’nun sözleşmesi sona eriyor ve uzatmak istiyor, biz de yeni sözleşmeyi sezon sonu konuşmak istiyoruz. Yarın menajeriyle görüşeceğiz ve hep beraber karar vereceğiz. Eto’o’yu Brezilya kulübü Vasco De Gama istedi, benim bildiğim başka bir teklif yok.

Nasri Antalyaspor’dan ayrılıyor

Nasri ile yolları ayıracağız. Daha gideceği bir takım yok ama görüşmeler yapıyor; onunla yolları ayıracağız.

Sakıb Aytaç’a teklif var mı?

Bazı oyuncularla görüşüyoruz, transfer yapabiliriz önümüzdeki günlerde belli olur. Sakıb Aytaç için bize gelen herhangi bir teklif yok ve biz onu satmak istemiyoruz.

Cihan Bulut: Toparlanacağız

Taraftarlarımızla beraber birlik ve beraberlik içinde toparlanacağız, sakat oyuncularımız iyileşiyor. Beşiktaş maçında da iyi oynadık, bundan sonrasının iyi olacağını düşünüyorum.