Antalyaspor, Doğukan Sinik ve Nazım Sangare’nin bonservisini belirledi

Antalyaspor, Doğukan Sinik ve Nazım Sangare’nin bonservisini belirledi

Antalyaspor’da bu sezon gösterdikleri performansla birçok kulübün ilgisini çeken Doğukan Sinik ve Nazım Sangare ile ilgili dikkat çekecek bir paylaşım yapıldı.

Her iki futbolcunun adı da Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ile anılırken, başarılı futbolcuların bonservis ücretleri merak konusu olmuştu. Kırmızı-Beyazlıların Yönetim Kurulu Üyesi Emre Önen, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda gönlünden geçen miktarı paylaştı.

30 milyon Euro

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün parody hesabı olan Şafak Başgan’ın paylaşımına yanıt veren Emre Önen, her iki futbolcudan 30 milyon Euro beklediklerini esprili bir dille ifade etti.

Şafak Başgan isimli hesabın Türkiye Futbol Federasyonu’na yönelik, “Yabancı sınırı getirirseniz Nazım Sangare ve Doğukan Sinik ikilisini 15 milyon €’dan aşağı vermem haberiniz olsun” sözlerini kullandığı paylaşıma, Kırmızı-Beyazlıların Yönetim Kurulu Üyesi Emre Önen ise, “15 az olur, iyi düşün” yanıtını verdi. Önen, daha sonraki paylaşımında ise, “İkisi vadeli olursa 30, peşin olursa 25 milyona tamamız” sözleriyle her iki futbolcuyla ilgili olarak beklentisini sosyal medyadan paylamış oldu.