Antalyaspor mağazaları dünyaya açılıyor

Antalyaspor mağazaları dünyaya açılıyor

Kadrosuna kattığı flaş isimlerle adından söz ettiren kırmızı beyazlı takım, ürün konusunda da atağa kalktı. Başkan Öztürk, “Store konusunda yeniden yapılanma var” dedi

Değeri arttıracak

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Antalyaspor, futbol dışında farklı alanlara da yönelmeye başladı. Dünya yıldızı Eto’o’nun yanı sıra Nasri, Maicon ve Menez gibi üst düzey oyuncular transfer ederek dikkatleri üzerine çeken kırmızı beyazlı takım, kulübün marka değerini arttırmak için çalışma başlattı. Mevcut storenin yetersiz olduğunu belirten Başkan Öztürk, yeniden bir yapılanmaya gitmeleri gerektiğini söyledi.

Marka-mağaza çalışması

Mevcut storedeki sıkıntının farkında olduklarını belirten başkan Öztürk, “Stadyum altında Türkiye standartlarının üzerinde store açmaya hazırlanıyoruz. Havaalanları, şehrin önemli yerlerinde ürün çeşitliliğini de arttırmak istiyoruz. Hatta işi biraz daha geniş düşünüp içinde Antalyaspor’un da bulunduğu marka-mağaza çalışması yapabiliriz. Akrep, Scorpion, AntalyaStore gibi göbek yerlere koyabiliriz” diye konuştu.

Londra’nın göbeğine

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, konuşmasını şöyle noktaladı: “Düşünsenize Londra’nın merkezine bu mağazayı açsak, adam bu ne deyip içeri girecek ve Samuel Eto’o’yu, Sandro’yu, Samir Nasri’yi, Menez’i, Vainqeur’u görecek. Kendi konseptimizi yerleştirip sadece Antalyaspor değil AntalyaStore gibi bir şey de açabiliriz. Antalyaspor’un değerini biraz daha göz önüne çıkarmamız lazım.”

(Akdeniz Manşet)