Antalyaspor’a misafir

Antalyaspor’a misafir

31. Haftada deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak olan Antalyaspor, hazırlıklarının ikinci gününde taktik çalışmaya başladı.

Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde öğlen saatlarinde çalışmalarına başlayan Antalyasporlu futbolcular önce fitness salonunda çalışmalarını başlattı.Sonrasında çim sahaya ayak basan takım oradaki antrenmanlarına takım halinde düz koşu ile başladı.

Daha sonra Teknik Direktör Bülent Korkmaz Kırmızı-Beyazlı ekibe istasyonlarda pas çalışması ve ardından  yarım sahada yine pas ağırlıklı taktik antrenmanı yaptırdı.

Yarım sahada 3 farklı takım halinde oynanan turnuva maçıyla sona eren antrenmanda galip gelen taraf mavi takım oldu.

Antalyaspor’un misafirleri vardı

Antalya’nın Manavgat ilçesindeki Özel Ay-Yıldız Ortaokulu’ndan gelen bir grup öğrenci Antalyaspor’a ziyarette bulundu. Okul idarecileri ve öğretmenleriyle Atilla Vehbi Konuk tesislerine ziyarette bulunan öğrenciler; antrenmandan önce futbolculardan imza alıp fotoğraf çekindiler. Antrenmanı sonuna kadar seyreden minikler antrenman sonrasında Manavgat’a doğru yola çıktılar.

Antalyaspor’un başka şehirden gelen misafirleri de vardı. Antrenmanı seyreden diğer misafirler antrenman sonrasında futbolcularla fotoğraf çekindiler ve Pazar günü saat 16:00’da oynanacak olan Göztepe maçı için başarı dileklerinde bulundular.