Antalyaspor’da 6 futbolcu kadroda yer almayacak

Antalyaspor’da 6 futbolcu kadroda yer almayacak

Süper Lig’in 4.haftasında yarın Kayserispor’u konuk edecek Antalyaspor’da eksik isimler dikkat çekiyor.

Konyaspor maçında forma giyemeyen Amilton Silva, Kayserispor’a karşı da takımdaki yerini alamayacak. Kemik ödemi sorunu yaşayan başarılı futbolcunun, birkaç hafta daha takımdan uzak kalacağı belirtildi. Sakatlığı tespit edilen Doğukan Sinik’in yanı sıra Kırmızı-Beyazlılarda Salih Dursun ve Yakup Çakır da Kayserispor maçında görev alamayacak.

Harun Kavaklıdere’nin durumu ciddi

Sezon başında Bodrumspor’dan transfer edilen Harun Kavaklıdere’den gelen haber ise üzdü. Sağ diz menisküs ve çapraz bağlarından sakatlanan genç futbolcunun en az 2 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. 21 yaşındaki futbolcunun yapılacak kontrollerin ardından sezonu kapatma riskiyle de karşı karşıya olduğu gelen haberler arasında yerini aldı.

Yekta Kurtuluş hazır değil

Antalyaspor’da bir diğer eksik isim ise Yekta Kurtuluş. Kadro dışı olduğu gerekçesiyle sezon başı hazırlık kampında yer almayan deneyimli futbolcunun, henüz istenen seviyeye gelmediği ve bu sebeple Kayserispor maçının kadrosuna alınmayacağı öğrenildi.

Nazım oynayabilecek

Milli Takım kampında sakatlanan Nazım Sangare’de ise sorun yok. Milli futbolcu, antrenmanlara katılırken, Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ın şans vermesi halinde Kayserispor karşısında sahaya çıkabilecek.