Antalyaspor’da ayrılmak isteyen ve teklif gelen oyuncular hakkında SICAK gelişme

Antalyaspor’da ayrılmak isteyen ve teklif gelen oyuncular hakkında SICAK gelişme

Brezilya’nın Palmeiras takımına transfer olacağı iddia edilen Samuel Eto’o’nun durumu hakkında sıcak gelişmeler yaşanıyor. Cihan Bulut başkanlığında toplanacak Antalyaspor yönetimi, Kamerunlu yıldızın yanı sıra Sakıb Aytaç ve Maicon’un transfer konusunda karar verecek.

Antalyaspor’a geldiği günden bu yana her transfer döneminin kilit ismi olan Samuel Eto’o, bu kez de Brezilya ligi takımlarından Palmeiras ile adı anılıyor.

Brezilya basını, transferin tamamlanmasının an meselesi olduğunu yazarken, Antalyaspor cephesi konuyu yarın masaya yatıracak. Cihan Bulut’un göreve gelmesiyle birlikte ikinci yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirecek Kırmızı-Beyazlıların, yıldız futbolcunun transferiyle ilgili olarak son kararı bu toplantının ardından vereceği öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde alacakları ödenmediği gerekçesiyle Antalyaspor’la olan sözleşmesini feshetmek için kulübe ihtarname çeken Samuel Eto’o’nun, takım içerisinde alacağı bulunmayan tek futbolcu olduğuna vurgu yapılmıştı.

Kırmızı-Beyazlıların masaya yatıracağı bir diğer isim de Sakıb Aytaç olacak. Kampa olukça geç katılan ve Trabzonspor’un transfer teklifine yeşil ışık yakan Sakıb Aytaç’ın takımda kalıp kalmayacağıyla ilgili karar da bu toplantıdan çıkacak.

Trabzonspor’un transfer listesinde yer alan bir diğer Antalyasporlu futbolcu Maicon hakkında da kararın verilmesi bekleniyor. Brezilyalı futbolcunun transferine sıcak bakmayan Kırmızı-Beyazlı yönetimin fikir alışverişinde bulunacağı ifade edildi.