Antalyaspor’da Samuel Eto’o gemileri yaktı ! Ayrılık yaklaşıyor …

Antalyaspor’da Samuel Eto’o gemileri yaktı ! Ayrılık yaklaşıyor …

Antalyaspor’un devre arası kampına geç katılan Eto’o bu süre zarfında Fransa’da kendisine kulüp aradığı ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Brezilya basınında çıkan haberde Vasco Da Gama Başkan Adayı Julio Brant’ın Paris’te Eto’o ile bir araya gelerek yıldız oyuncuya transfer teklifinde bulunduğu iddia edilmişti. Bu teklifin üzerine Eto’o önemli bir hamle yaptı.

Transfer için o ismi görevlendirdi!

Globo Esporte’nin haberine göre 36 yaşındaki yıldız da Brezilya’da futbol oynamaya sıcak bakıyor. Öyle ki menajer Leo Rabello’yu görevlendirerek kendisine Brezilya’da kulüp bulmasını istedi.

Eto’o’nun yıllık ücret isteğinin biraz fazla olduğu ancak Brezilya kulüplerinin son dönemde mali anlamda rahatlamasıyla bunu karşılayabilecekleri belirtildi.

Palmeiras’a önerdi!

Rabello, Eto’o’yu Palmeiras’a önerirken görüşmeler ilerlemedi.

Kritik tarih 15 Ocak!

Eto’o’nun transferi 15 Ocak’tan sonra hız kazanabilir zira Vasco’da seçimler o gün gerçekleşecek. Julio Brant seçildiği takdirde ilk hedefi Kamerunlu golcüyü takıma kazandırmak.

Antalyaspor’a ihtarname çekmişti!

Samuel Eto’o geçtiğimiz günlerde 300 bin euroluk alacağı sebebiyle Antalyaspor’a ihtarname çekmiş, yönetim sonrasında o alacağı ödeyerek sözleşme feshinin önüne geçmişti.