Antalyaspor’da transferde sıcak gelişme! Nasri, Maicon, Vainqueur…

Antalyaspor’da transferde sıcak gelişme! Nasri, Maicon, Vainqueur…

Antalyaspor Basın Sözcüsü Cumhur Arıcı ve As Başkan Şefik Öz, Koza TV’de ekranlara gelen Kale Çizgisi programında Koray Geçgel’e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Nasri, ayrılırken çok ciddi bir rakam talep etti. Uzun pazarlıklardan sonra çok az bir fark kaldı. Hak ettiği paraların pazarlığı bu… Anlaşabilirsek O’nunla da yolları ayıracağız. Anlaşmaya çok az kaldı. Bize resmi bir teklif yok ama kendisine Katar başta olmak üzere pek çok teklif geldiği söyleniyor.”

Kırmızı-Beyazlıların önemli oyuncuları arasında gösterilen Maicon, Johan Djourou, William Vainqueur ve Sakıb Aytaç ile ilgili de konuşan Şefik Öz, “Bu futbolculara önemli teklifler geldi. Sakıb Aytaç ve Maicon’la başta Trabzonspor olmak üzere pek çok takım ilgilendi. Vainqueur’e de yine yurtiçi ve yurtdışından talepler oldu. Djourou ile ilgili de menajerler aracılığıyla İtalya’nın Genoa takımından teklif geldi. Ancak biz bu futbolcuları takımda tutmak istiyoruz” dedi.

Yoğun bir sürece girdiklerini söyleyen Şefik Öz, sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncularla henüz görüşmelere başlayamamış olmalarının kendilerinin dezavantajına olduğunu söyledi. Şefik Öz, bugünden itibaren sözleşmesi bitecek oyuncularla masaya oturacaklarını ifade etti.

(Ajansspor)