Antalyaspor’dan Akdeniz Üniversitesi rektörüne ziyaret

rektor-antalyaspor-yonetim-ziyaret

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Akdeniz Üniversitesi (AÜ)Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı makamında ziyaret etti.

AÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, yönetim kurulu üyeleri Prof. Dr. Cumhur Arıcı, Salih Peker, Emin Hesapçıoğlu, Ömer İsmail Bilal ve Emin Altıner’i kabul etti. Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı 22 Nisan’da Antalya Stadyumu’nda oynanacak Antalyaspor -Trabzonspor maçına davet eden Ali Şafak Öztürk, “Antalyaspor ve Trabzonspor karşılaşması Antalyaspor için çok önemli. Bu maçtan galibiyet elde edersek Avrupa’da mücadele edebileceğiz. Bu açıdan Antalyalıların seyirci desteği maçı kazanmamız adına son derece önemli. Akdeniz Üniversitesi öğrencisi ve personeliyle çok büyük bir aile. Bu ailenin de bu maçta ve diğer maçlarda desteğini bekliyoruz” dedi.

Antalyaspor yönetimine teşekkür eden Prof. Dr. Mustafa Ünal, “Üniversite olarak şehrimizin takımının her zaman yanındayız. Antalyaspor ekibine başarılar diliyorum” dedi. Antalyaspor ile ilerde ortak projeleri olacağını da söyleyen Rektör Ünal, her türlü işbirliğine açık olduklarını belirtti.

Ziyaret sonunda Rektör Ünal’a, Antalyaspor futbolcuların imzaladığı forma hediye etti.

(Hürriyet)