Antalyasporlu futbolcu için transfer görüşmesi iddiası

Antalyasporlu futbolcu için transfer görüşmesi iddiası

Antalyaspor’un 2015-2016 sezonu devre arasında Brezilya’nın Cruzeiro takımından transfer ettiği Charles, yine ülkesinin takımı Vasco Da Gama’nın radarına girdi. Brezilya basınında çıkan haberlere göre, devre arasında Brezilyalı futbolcu için Kırmızı-Beyazlıların kapısı çalınacak.

Antalyaspor ile olan sözleşmesi sezon sonunda tamamlanacak Charles için Brezilya ekiplerinden Vasco Da Gama’nın transfer girişiminde bulunacağı iddia edildi. Brezilya ekibinin, Başkan Yardımcısı Eurico Brandão’nun 32 yaşındaki futbolcuyu aradığı iddia edilen haberde, başarılı futbolcunun Antalyaspor’la olan sözleşmesini uzatıp uzatmayacağının belirsiz olduğuna vurgu yapıldı. Charles’in net yanıt vermediği ifade edilirken, Antalyaspor’la olan geleceğinin belirlenmesinin ardından karar vereceği belirtildi.

Haber yalanlandı
Brezilya basınında bu haberler çıkarken, Güney Amerikalı gazeteci Lucas Pedrosa da sosyal medya hesabından konuyla ilgili bilgi verdi. Konuyu Vasco Da Gama cephesine sorduğunu belirten Pedrosa, Brezilya ekibinden Charles’le hiçbir görüşme yapılmadığı yanıtını aldığını ifade etti.

(Ajansspor)