Antaya Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri belli oldu

Antaya Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri belli oldu

Antalya Büyükşehir Belediye Meclis listesi kesinleşti. Listeye 42 CHP’li, 37 Ak Partili, 11 İYİ Partili, 11 MHP’li, 5 DSP’li ve 1’de Saadet Partili üye girdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Listesi’nde yer alan isimler netleşti.

İşte o liste: 

CHP

DÖŞEMEALTI:

Turgay Genç

Zekeriya Altun

 Şerafettin Özzer

FİNİKE:

Mustafa Geyiçi 

Sıdıka Gökyar Kızılca

Ertürk Yazar

GAZİPAŞA:

Mehmet Ali Yılmaz

Esin Bilgiç

Zafer Tan

Mehmet Yüksel

İBRADI: 

Serkan Küçükkuru

Mehmet Yörükoğlu

KAŞ:

Halil Arıkan

Mustafa Baskak

KEMER:

Hasan Ali Acar

Ahmet Can

KEPEZ:

Mesut Kocagöz

Enver Barış

Barış Bulut

Oktay Başaran

KONYAALTI:

Semih Esen

Metin Altunbaş

Şafak Otuzaltı

Büşra Özdemir

Ali Polat

Şevket Korkut

KUMLUCA:

Mustafa Köleoğlu

Kerem Kaya Turan

Batuhan Mutlu Engin 

Mehmet Toprakcı

MANAVGAT: 

Şükrü Sözen

Erşan Özden

Ali Coşkun

Bülent Özgüven

Gürsel Aşık

MURATPAŞA:

Ümit Uysal

Mehmet Hacıarifoğlu

Ertuğrul Ünal

Yusuf Emre Ertuğan

Deniz Filiz

Mithat Aras

AK PARTİ

AKSEKİ: 

İbrahim Özkan

Mehmet Ali Erdoğan

Hasan Özdemir

AKSU:

Halil Şahin 

Ali Çetin

Kemal Kara

Emin Bal

DEMRE

Orhan Avcı

DÖŞEMEALTI:

Şevket Özkan

Musa Batu

Muhammet Ural

ELMALI:

İsmail Demir

GAZİPAŞA:

İsmail Tuncer 

Avni Atay

GÜNDOĞMUŞ:

Mehmet Özeren

Mehmet Güven

KAŞ:

Mutlu Ulutaş

Fırat Demirci

Hüseyin Balya

Tevfik Taner

KEPEZ:

Hakan Tütüncü

Serhat Demir

Ercan Uğur

Hasan Cumhur Göncü

Dilaver Tanık

Ferah Nur Ünal

KONYAALTI:

Abdurrahman Yılmaz

KUMLUCA:

Şefik Durdaş

Mehmet Durukan

MANAVGAT: 

Yusuf Karamancı

Selçuk Senirli

MURATPAŞA:

Nafiz Tanır

Özdemir Manavoğlu

SERİK

Enver Aputkan

Kemal Yıldırım

Ziya Yıldırım

Levent Konur

MHP

ALANYA:

Adem Murat Yücel

Fahrettin Kerim Aydoğan

Mehmet Ali Kiriş

Ali Şahin

Alper Birer

Adem Er

FİNİKE:

Abdulkadir Çelik

KORKUTELİ:

Ömer Niyazi İşlek

İlhami Yıldıran

Süleyman Uğurlu

Abdurrahman Calan

Demokratik Sol Parti (DSP)

AKSU:

Mehmet Akif Ordu

KEMER:

Necati Topaloğlu

Mustafa Bilici

SERİK:

Mustafa Akın

Ahmet Kaya

SAADET PARTİSİ

KORKUTELİ:

Mehmet Manavoğlu