Askerler dönüyor

Antalyaspor’un 6 yıl önce maçlarını Atatürk Stadı’nda oynadığı dönemde verdiği tribün desteği ile adından sıkça söz ettiren Red Soldiers Grubu, birlikteliğini uzun süre devam ettirememiş ve tribünlerden çekilmişti. Grubun bir kısmı 07 Gençlik’e, bir kısmı Grup 1966’ya katılmış, bireysel olarak Antalyaspor’u desteklemeyi tercih edenler de çıkmıştı. Grubun yöneticileri ise o tarihten bu yana hiçbir grupta yer almamıştı.

ORTAK HAREKET KARARI
Antalyaspor’un Süper Lig’den düşmesi ile yeniden bir araya gelmeye karar veren Red Soldiers, eski başkan Berk Çoraylı öncülüğünde tribüne dönme kararı aldı. 07 Gençlik Grubu’ndan ayrılan ve kendilerine ‘Fatal Kings’ adını verdikleri grup ile birleşerek ortak hareket etme kararı alan Red Soldiers Grubu yeni sezonda Rixos Numaralı Tribün’de yer alıp takıma buradan destek verecek.

800 KİŞİ İLE DESTEK VERECEKLER
Büyük Antalyaspor Derneği’nin bazı üyeleri ve eski tribün liderlerinden büyükleri ile yeniden yola çıktıklarını ifade eden Başkan Berk Çoraylı, “800 adet kombine kart alıp takımımıza destek verme kararı aldık. Rixos Numaralı tribünden F ve G Blok ile eski Birebir Tribünü’nden bir blok olmak üzere 3 blokta yerimizi alıp takımımızın itici gücü olacağız. Yönetimimiz ile bilet fiyatları konusunda temaslarımız sürüyor” dedi.

KOŞULSUZ DESTEK SÖZÜ VERDİLER
Berk Çoraylı, “Red Soldiers’ın prensibi, takıma koşulsuz destek vermektir. Kendi paramız ve sponsorlarımızla kombinemizi alıp önce maddi destek sağlayacağız, ardından futbol takımımızı yeniden Süper Lig’e çıkarmak için tribün desteğimizi sonuna kadar vereceğiz” dedi. Geçtiğimiz hafta oynanan Eyüpspor hazırlık maçını izleyen grup üyeleri, bu Pazar günü de Davraz’da futbol takımına barbekü partisi verecek.