Bakan’dan Antalyaspor’a kutlama

Bakan’dan Antalyaspor’a kutlama

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalyaspor Ritmik Cimnastik Takım’nın Bosna Hersek’in Saraybosna kentinde düzenlenen şampiyonada elde ettiği başarı için kutlama mesajı gönderdi.

20-22 Eylül tarihlerinde Saraybosna’da gerçekleştirilen Uluslararası Ritmik Cimnastik Sevela Musija Cup Turnuvası’na katılan sporcular, 8’i altın, 3’ü gümüş, toplam 11 madalya alarak Antalya’ya dönmüştü.

KIVANÇ VESİLESİ OLMUŞTUR

Elde edilen başarının ardından Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Başkan Ali Şafak Öztürk’e bir kutlama mesajı gönderdi. ‘Sayın Başkan, Sevgili Kardeşim’ ifadeleri ile başlayan mesajda takımımızı gönülden tebrik ettiğini belirten Çavuşoğlu, “8’i altın, 3’ü gümüş, 11 madalya kazanan takımımızın Antalyaspor’u, Antalya’yı ve Türkiye’yi başarıyla temsil etmeleri, hem şahsım, hem de ülkemiz için bir kıvanç vesilesi olmuştur. Bu vesileyle sporcularımızı, sizi, kulübünüzün yöneticilerini, antrenörlerini ve tüm çalışanlarını bir kez daha tebrik ediyor, daha büyük başarılar elde etmenizi içten temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.