Başkan Gencer’den stat müjdesi

stat-tepe

Gültekin Gencer, Hasan Subaşı Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, takımın Süper Lig’e çıkmasıyla, Türkiye’nin en modern statlarından birine kavuşacağını belirterek, “Antalyaspor, son yıllarda maçlarını ortalama bin 500-2 bin taraftara oynuyor. Bu rakamın, yeni transferlerle 15 binin üzerine çıkacağına inanıyorum” dedi.

Şehre heyecan katmak için yıldız transferlere imza attıklarına dikkati çeken Gencer, “stat yetişmiyor” şeklindeki söylentilerin de gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

Kentte “kombine” heyecanının bulunduğunu belirten Gencer, şöyle konuştu:

“Kombine almak isteyip de statla ilgili söylentiler nedeniyle tereddüt yaşayanlar var. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile görüştüm. Stat yetişecek, bir sorun yok. Koltuklar ve saha, 15 Ağustos’a kadar bitecek. Koltuklar katlanır olacak. Taraftarlar 1 Ağustos’tan itibaren passolig sisteminden koltuklarını satın alabilecekler.”

Gencer, passolig sisteminin kurulmasıyla ilgili çalışmaların sürdüğünü anlatarak, yeni sistem kurulana kadar Akdeniz Üniversitesi Stadı’ndaki sistemi yeni stada taşıyabileceklerini kaydetti.

Kombine kart fiyatları açıklandı

Antalyaspor’un maç bilet fiyatları belli oldu

Kombine ve Loca fiyatlarında indirim ve taksit kampanyası

Başkan Gencer’den stat müjdesi

İki kombine birden (Futbol & Hentbol)

Yeni statta kombine alanları (Fotoğraflı)


Başkan Gencer, yeni stadın sezona yetişmeyeceğini açıkladı (16 Temmuz 2015)