Bilet satışları hakkında açıklama!

Bilet satışları hakkında açıklama!

Antalyaspor Kulübü ve taraftarları arasında yaşanan “İzmir Marşı” polemiği başka bir boyut kazandı. Taraftarların “İzmir Marşı’nı söylemeye devam edeceğiz” açıklaması sonrasında Başakşehir maçı biletleri önce satışa kapatıldı, ardından sadece 2 kategori satışa sunulu halde yeniden satın alınmaya başlandı. Konuyla ilgili Antalyaspor Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu ‘Skor’a açıklama yaptı.

BİLETLER SATIŞTA DENİLMİŞTİ ANCAK…
Tüm bu gelişmelerin ardından dün (8 Mayıs) Antalyaspor-Başakşehir maçına bilet almak isteyenler bir şokla karşılaştı. PassoLig’in uygulamasına giren taraftarlar “Satın al” butonunun aktif olmadığını fark etti. Gün boyunca satın alma işlemi yapılamadığının fark edilmesi üzerine taraftarların sosyal medyadaki tepkisi çığ gibi büyüdü. Bugün (9 Mayıs) ise sadece 2. ve 4. kategori biletlerin satışta olması kafalarda soru işaretleri yarattı.

Konuyla ilgili ‘SKOR’ olarak görüştüğümüz Antalyaspor Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Melis Köse Metin, yaptığı açıklamada, “Dün satın alma işleminin neden yapılamadığı hakkında bir bilgim yok. Bu konularla PassoLig yönetimi ilgileniyor. Ama bugün biletlerimiz yeniden satışta. Neden sadece iki kategorinin satışta oldu konusunda da bir bilgim yok” ifadelerini kullandı.

(Ali Can Özcan – Skor)