Bülent Korkmaz : “Daha çok taraftar bekliyordum”

Bülent Korkmaz : “Daha çok taraftar bekliyordum”

Spor Toto Süper Lig’in 2. haftasında Antalyaspor ile Konyaspor 3-3 berabere kaldı.

Antalyaspor teknik direktörü Bülent Korkmaz, Konyaspor maçının ardından beIN Sports’a özel açıklamalar yaptı. Korkmaz’ın açıklamalarından Ajansspor’un derledikleri şu şekilde:

Bu kadar eksiğe rağmen oyuncularım gerçekten oyuna iyi başladı. Öne de geçtik, pozisyonlar bulduk ancak bireysel hatalardan gol yedik. Konyaspor’un atak organizasyonu değil, kendi kaptırdığımız toplardan gol yedik. 3-1’den sonra bu takımın var olacağına inandılar ve oyuncularım sahaya karakter koydular. Kaybetmediğimize mi, 4-3 kazanamadığımıza mı üzüleyim bilemiyorum.

Drole çok sprinter bir oyuncu. Oyun planlarımız içerisinde hep var. Bazı yetenekleri var. Bizim de yardım edip eksik yönlerini geliştirmemiz gerekiyor.

Buraya gelen tüm taraftarlara teşekkür ediyorum.Taraftarlar, skor 3-1 iken oyuncularıma sahip çıktı. Bu çok önemli bir şey. Fakat ben daha çok taraftar bekliyordum. Bu takım bunu hak ediyor. İnşallah önümüzdeki maçta daha coşkulu ve kalabalık taraftar olacak. Ne kadar çok taraftar gelirse o kadar baskı artar Buraya gelenlere teşekkür ediyorum.