Bülent Korkmaz: Kimse beklentiye girmesin!

Bülent Korkmaz: Kimse beklentiye girmesin!

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. İlk yarıdaki performanslarını değerlendiren Korkmaz, taraftarın büyük beklentiye girmemesi çağrısında bulundu.

İlk yarıda beklentilerin üzerinde bir puan topladıklarını ifade eden Korkmaz, “Bu puanı toplayacağımızı düşünmüyorduk. Sezona başlarken farklı bir oyun yapısı, 6.haftadan sonra değişen bir oyun planımız vardı. Bu da gayet iyi işledi. Oyuncuların da bir birine bağlılığı sorunların üstesinden gelmek için çok önemli bir noktaydı. Oyuncularla beraber uyum içerisinde çalıştık. İlk yarı iyi bir yerde bitirdik diyebiliriz. İkinci yarıda Antalyaspor’un Süper Lig’de olmasını sağlamamız lazım. Bizim hedefimiz, zor şartlarda bu sezon budur. Bir ara kazanırsak 2.duruma geliyorduk, şehirde çok büyük beklenti oldu. Açık söyleyeyim kimse bu beklentiye girmesin. Ligde doğru bir yerde bitirmek istiyoruz” dedi.

Uzun vadede Antalyaspor’u daha iyi yerlere getirmek istediğine de vurgu yapan Korkmaz, “Zaman nereye götürür bilmiyorum, o yüzden anı yaşamak istiyorum” diyerek sözlerine nokta koydu.