Bülent Korkmaz: Şu an her şey istediğimiz gibi…

Bülent Korkmaz: Şu an her şey istediğimiz gibi…

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Pazar günü oynanacak Akhisarspor maçı öncesi gazetecilerle bir araya geldi. Geçtiğimiz hafta oynanan Kasımpaşa maçından bahseden Korkmaz, zorlu bir deplasmandan döndüklerine vurgu yaparken, Akhisar maçıyla beraber galibiyet serisi oluşturmaları gerektiğine dikkat çekti:

“Geçen hafta zor bir deplasmandan döndük. Ligin en hızlı hücuma çıkan takımına karşı ilk 20 dakika hariç istediğimiz oyunu oynadık ve Antalya’ya mutlu döndük.

Artık her haftanın daha zor olacağı dönemlere girdik. Oyuncularıma yoğunlaşmamız gerektiğini söylüyorum. Rakibimizden daha fazla koşmalı, daha fazla mücadele etmeli ve daha fazla yoğunlaşmalıyız.

Eğer Akhisarspor maçında bu şekilde oynarsak taraftarımızın da devreye girmesiyle güzel bir netice elde edebiliriz. Milli takım arasına girmeden önce oynayacağımız bu maçı kazanmak istiyoruz. Şu an her şey istediğimiz gibi gidiyor.

Her maçta olduğu gibi taraftarımızın yoğun baskısının olması gerektiğini düşünüyorum. Duygularıyla oynayan bir oyuncu grubuna sahibiz. Desteklerini ne kadar çok gösterirlerse bize o kadar çok yardımcı olurlar.

İstikrarlı ve doğru bir şekilde devam etmek istiyoruz. Sezon başından bu yana söylediğim gibi bu yıl ligi doğru bir noktada bitirip, gelecek yıl daha iyi hedefleri yakalamak istiyoruz.”

Tek sakat Charles

Sakat oyunculardan iyi haberler aldıklarını da sözlerine ekleyen Korkmaz, “Sakatlıktan çıkan oyuncularımızın performansını ekstra idmanlarla arttırmaya çalışıyoruz. Şu an bir tek Charles’ın sakatlığı devam ediyor” dedi.