Bülent Korkmaz’dan sosyal medya hesabı açıklaması

Bülent Korkmaz’dan sosyal medya hesabı açıklaması

Antalyaspor’un çiçeği burnunda Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, ilk özel açıklamalarını Ajansspor’a yaptı.

Spor kamuoyu tarafından bir süredir takım çalıştırmaması eleştiri konusu olurken;  Bülent Korkmaz, bu durumun kendileri için dezavantaj olmayacağını söyledi.  2 senedir teknik direktörlük yapmadığını söyleyen Bülent Korkmaz, “Ancak ben, Dünya ve Türk futbolunu yakından takip ediyorum. Bütün takımları, oralarda çalışacakmış gibi analiz ediyoruz. Bu durum bizim için dezavantaj gibi gözükse bile biz bunu avantaja çeviriyoruz” ifadelerine yer verdi.

Antalyaspor’a imza atmasının hemen ardından çalışmalara başladıklarını ifade eden Korkmaz, kamp çalışmaları için yurtdışına giderek yer bakacaklarını ve ona göre bir yol haritası çizeceklerini ifade etti.

‘Twitter ve Facebook hesaplarım yok’

Sosyal medya ile fazla ilgilenemediğini de sözlerine ekleyen Bülent Korkmaz, “Sosyal medyayı takip etmiyorum. Sadece Instagram hesabım var, onunla da ilgilenemiyorum. Bir kişi de benim adıma Twitter hesabı açmış. O hesapla hiçbir ilgim yok. Sosyal medya ile doğru dürüst ilgilenemiyorum, çok yoğun çalışıyoruz. Facebook hesabım da yok” ifadelerini kullandı.