Buzlar eriyor … Antalyaspor’da sıcak gelişme

Buzlar eriyor … Antalyaspor’da sıcak gelişme

Seçim gündemli olağanüstü genel kurul kararı alan Antalyaspor’da Başkan Ali Şafak Öztürk ile Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel arasındaki buzlar eriyor. İkili, dün akşam saatlerinde bir araya gelirken, Başkan Öztürk’ün seçim kararını bir kez daha gözden geçireceği öğrenildi.

Ali Şafak Öztürk kongre kararı sonrası

Antalyaspor’da seçimli olağanüstü genel kurul kararı alan Başkan Ali Şafak Öztürk’ün bu kararını yeniden gözden geçireceği öğrenildi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile aralarındaki buzların dün akşam saatlerinde yapılan toplantıyla birlikte erimeye başladığı öğrenilen Başkan Öztürk’ün, göreve devam etme olasılığının güçlendiği belirtildi. Antalyaspor A.Ş’ye gelir kaynaklarının yaratılması konusunda da ilerleme sağlandığı öğrenildi.

Yönetim kurulundan bazı isimlerin aracı olduğu ve görüşmelerin yapıldığı ifade edilirken, Başkan Öztürk’ün kesin kararını birkaç gün içerisinde vermesi bekleniyor.

Nadire Akıncıoğlu Antalyaspor A.Ş yönetimine devam ediyor

Yaşanan sıcak gelişmelerden sonra önceki gün Antalyaspor A.Ş yönetiminden affını isteyen Nadire Akıncıoğlu’nun da Başkan Ali Şafak Öztürk ile görüştüğü ve yönetimde görevine devam etme kararı aldığı öğrenildi.

Antalyaspor Kulübü Derneği hedefte

Antalyaspor A.Ş yönetimine karşı karalama kampanyası  yapan Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafız Tanır’ın bu yaşanan krizin sorumlusu olarak işaret ediliyor. Antalyaspor A.Ş hisselerinin %56’sına sahip olan Kulüp Derneği’nin de değişim istendiği öne sürüldü.

Basın ile sohbet yapılacak

Antalyaspor A.Ş Başkanı Ali Şafak Öztürk bugün saat 16:00’da basın mensupları ile sohbette bulanacağı öğrenildi.

AJANSSPOR – ÖZEL HABER