Çete iş başında ! Antalyaspor’a büyük zarar verilmek istendi !!!

Çete iş başında ! Antalyaspor’a büyük zarar verilmek istendi !!!

Antalyaspor’un karanlık 2013-2016 döneminin çetesi iş başında ! Kırmızı-beyazlı kulüpte Gültekin Gencer’in döneminin krizleri devam ediyor. Antalyaspor’un altyapısından yetişen Önce Kepez Belediyespor’da sonra Manavgat Evrensekispor’da kiralık oynadıktan sonra kırmızı-beyazlı takıma geri dönen Osman Çelik’e özel bir sözleşme yapıldığı dile getiriliyordu.

Gültekin Gencer’in başkanlığı bırakmasının kesinleşmesinden sonra kongreden hemen önce Osman Çelik ile sözleşme yenilendiği, yenilenen sözleşme ile hem parası hem de süresinin arttırılarak çok cazip bir şekle getirildiği camia içinde konuşuluyordu.

Gültekin Gencer ve yakın arkadaşları , Antalyaspor’u zora sokmak için yapılan bu sözleşmenin zararı büyük olacaktı.

Antalya’nın çocuğu, Antalyaspor’un altyapısından yetişen Osman Çelik, Antalyaspor’dan alacağını bahane ederek kırmızı-beyazlı kulübü TFF’ye şikayet ettiği hem puan silinmesi hem de transfer yasağı aldırmak için mücadele ettiği ortaya çıktı.

Banka hesaplarını kontrol etmeden transfer son günlerinde bu girişimde bulunan Osman, Antalyaspor’a büyük zarar vermek istedi. Ancak Osman’ın ve kendisine akıl verenlerin düşünmediği bir gelişme yaşandı.

Antalyaspor mevcut yönetimi, Türkiye’de Harcama Limiti en yüksek oranda arttıran kulüp olma başarısının sağlarken, Osman’ın bahane ettiği alacağını ödemişti.

Kırmızı beyazlı kulübü zora sokmak isteyen ÇETE’nin girişimi boşa çıktı ancak TFF’ye ulaşan başvurular ile NİYET deşifre oldu.