Cristiano Acconci

Gültekin Gencerin gitmesine şahsen bir çok kişi gibi sevindim. Bir çok şaibe, yanlış transferler… Vs derken kulüp uçurumdan döndü.

Yeni başkan Ali Şafak Öztürk’ün düşünceleri, çalışmaları bütün Antalya Spor taraftarlarını heyecanlandırdı.

Gelgelelim başkan yanlış yoldan gidiyor uyarıyorum.

Ali Şafak Öztürk’ün sahibi olduğu WhoScored.com sitesinin yoneticisi Cristiano Acconci den bahsetmek istiyorum.

Cristiano Acconci, Antalya Spor’un yaptığı yabancı transferlerin baş mimarıdır.

Cristiano Acconci denilen arkadaşa bu hatalı transferlerin sorumlusu sensin deyince beni instagram ve twitter dan engelledi.

Cristiano Acconci internetten 5-10 dakikalık videolar izleyip, bir kaç istatistiklerine bakıp Antalya Spor’un transferlerini yaptı.

Acconci nin transferlerini hakkındaki yorumlarım:

Amadaiya Rennie : 26 yaşındaki bu arkadaş İsveç 1.liginde küme düşmeye oynayan Hammarby IF takımında kadroya giremeyen, u 21 takiminda maclara çıkan birisi.

Acconci gibi videodan izleyip yorum yaparsak iyi transfer. Bu Rennie Süper ligi bırak Türkiye 1. liginde küme düşmeye oynayan takımda zor oynar. Kapasitesi vasat fiyasko transfer

Milan Jevtovic : Acconci

Futbolcunun 5 dakikalık Amatör kümeden farksız olan maçların toplama videosuyla çok büyük yıldız olacak diye transfer ettirdi.

Bu arkadaşında oynayacağı en yüksek seviyedeki kulüp Antalya spor olur. Süper lig seviyesi için yetersiz. Sonuç yine hüsran.

Kenan Horiç: Diğer yabancı transferlere göre Antalya Spora faydası olur. Bir gerçek var ki oynayacağı en yüksek seviye takım Antalya Spor olur.

Futbola dair istatistiklerin yer aldığı internet sitesinin yöneticisi olmak futboldan en iyi ben anlarım, futbolcunun en iyisini ben bulurum anlamına gelmez.

Gültekin Gencerin yaptığı hatalı transferler sürüsüne daha fazla yeni isim eklemeyelim.

Başkanımızın yakın arkadaşı olan Cristiano Acconci sadece Antalya Spor taraftarı olmasını tavsiye ediyorum.


Oğuz AY