Cumhur Arıcı’dan bileklik açıklaması

Cumhur Arıcı’dan bileklik açıklaması

Galatasaray – Antalyaspor maçı sonrasında  poşet ve bileklikten dolayı eleştirilerin odak noktası olan Antalyaspor Yöneticisi Cumhur Arıcı için Başkan Cihan Bulut ve eleştirilen isim Cumhur Arıcı açıklamalarda bulundu.

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, yaşananları açıkladı

Galatasaray maçında bazı yönetim kurulu üyelerinin ellerinde Galatasaray poşetlerinin olmasıyla ilgili gelen tepkilere Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, şu şekilde cevapladı:

“Poşet ile ilgili biz Galatasaray maçında İstanbul’daki şirketimizle buluştuk. Tek araçla maça gittik. Protokol girişinde Galatasaray’dan bir arkadaş karşıladı. Ve kendi yerlerine çıkardılar. Bize orada yemek ikramında bulundular. Orada güzel bir sohbetimiz oldu. Çıkışta yemekten çıkarken Galatasaray başkanı sporun centilmenlik olduğunu söyledikten sonra hediyeler verdi. Kapının çıkışında da yönetim kurulu üyelerimiz bize poşet hediye etti. Arkadaşlarımız ya biz bu poşeti kabul etmiyorum demeliydi. Ya da taşımalıydı. Arkadaşlarımızın yaşadığı sadece buydu. Orada başka da bir şey yoktu. O poşet alınmasıydı çok büyük haksızlık olurdu.”

Antalyaspor Basın sözcüsü Cumhur Arıcı’dan poşet açıklaması

Galatasaray maçında elinde GS Store poşetiyle fotoğrafları basına yansıyan Antalyaspor Basın Sözcüsü Cumhur Arıcı ise, söylemlere üzüldüğünü söyledi.

Eşinin ve ailesinin Antalyalı olduğunu ve bu şehirde yaşamaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Arıcı, “Poşeti başkanımız açıkladı. Elimdeki bileklikle ilgili bir şeyler söylenmiş. Kilo alma problemim var. Ondan adımsayar taşıyorum. İki yıldır kullanıyorum. ’Galatasaray’ın renklerini çağrıştırıyor’ denilmiş. Mavi bileklik taksaydım Fenerbahçe, siyah taksaydım Beşiktaş denilecekti. Bir adımsayar bilekliğinin bu noktaya gelmesi beni üzdü” dedi.