Dinlenme Zamanı

Erzurum kampı sonrası 2 günlük izine çıkan Alanyaspor, yarın toplanarak çalışmalara başlayacak. Teknik Direktör Altıparmak, yeni futbolcuların takıma uyum sağladığını söyledi

Isparta-Davraz’dan sonra Erzurum’da yaptığı ikinci etap kamp çalışmalarını tamamlayan Alanyaspor’da 2 günlük tatil başladı. Turuncu-yeşilliler, yarın akşam Alanya’da toplanarak çalışmalara kaldıkları yerden devam edecek. Davraz ve Erzurum kampı sırasında 6 hazırlık maçı oynayan Alanyaspor, lig öncesi 2 hazırlık maçı daha yapacak. Şimşekler, 20 Ağustos Çarşamba günü Alanya’da 3. Lig ekibi Kemer Tekirovaspor ile, 23 Ağustos Cumartesi günü de Konya’da Anadolu Selçukluspor ile karşılaşacak.

YENİ BİR ALANYASPOR
Alanyaspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Erzurum kampında özellikle yeni oyuncuların takıma adaptasyonları üzerinde durduklarını belirterek, “PTT 1. Lig’in yeni bir takımıyız. Dolayısıyla kadromuzu da büyük ölçüde yeniledik. Erzurum kampında eski ve yeni futbolcularımızın uyumu, tüm futbolcularımızın oyun sistemimizi benimsemesi üzerinde durduk. Yeni futbolcularımızın hızlı uyum sağladıklarını gördük. Önümüzdeki hafta içinde oynayacağımız 2 hazırlık maçında bunu daha da pekiştireceğiz” dedi.