Doğukan Sinik’in gözü Avrupa Şampiyonası’nda

Doğukan Sinik’in gözü Avrupa Şampiyonası’nda

Dünyada koronavirüs nedeniyle yaşanan son gelişmelerden dolayı vaktini evinde geçiren Antalyaspor’un genç yıldızı Doğukan Sinik, hedeflerinden bahsetti.

Doğukan Sinik’in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“Evde genelde oyun oynayarak vakit geçiriyorum. Evden mecburen haftada iki kere çıkıyorum çünkü kendimi kötü hissediyorum. Koşmam lazım, zaten tesislere gidiyorum, komple dezenfekte edilmiş bir alan. Koşup antrenman yapıp geri geliyorum. Çıkmazsam çok sıkıntı yaşıyorum. Hayatı boyunca antrenman yapmış biri olarak boşluğa düşüyorsunuz.”

‘Transfer düşünemiyorum’

“A Milli Takım’da forma giyebilmek en büyük hayallerimden birisi. Ümit Milli’de son kampta A takıma 4-5 arkadaşımız çıkarıldı. Sabredeceğiz, çalışacağız, performansımızı katlayacağız, orda olmak için mücadele edeceğiz. Önümüzdeki yıl yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda olabileceğime inanıyorum. Tek hedefim orada olmak. Şu anda bulunduğumuz durumdan dolayı transfer düşünemiyorum. Hayat durdu, futbol durdu her şey durdu. Şu anda sağlığımızı, sevdiklerimizi, yaşlılarımızı düşünmeliyiz. Her zaman hayallerimin arasında Avrupa oldu. İngiltere Ligi’nde oynamak isterim.” (Fanatik)