Emre Güral konuşmaya devam ediyor

Emre Güral konuşmaya devam ediyor

Antalyaspor’un sahasında Alanyaspor’u 3-1 yendiği maçta iki gol atarak yıldızlaşan futbolcu Emre Güral, Antalyaspor’un yenik teknik direktörü ve Samuel Eto hakkında konuştu.

Radyospor’da Özgür Sancar’ın sunduğu Spor Kazanı programına konuk olan Emre Güral’in açıklamaları şöyle;

“Ben kendi adıma hep hazır olmaya çalışıyorum, idmanlarda olsun ve bireysel çalışmalarla olsun hep çalışıyordum. Bana fırsat geleceğini biliyordum ve son maçta görevimi yaptığım için çok mutluyum.

Biz kendi aramızda Alanyaspor maçının önemini biliyorduk, final maçı gibi gördük ve bu 3 puanı almak için karakterimizi ortaya koymalıydık. Biz de büyük bir eksiklik olarak Eto’o vardı. Nasri ve Menez’in kulüple sorunları vardı, oynamadılar. Biz Antalyaspor’un hakettiği yerde olmadığını biliyoruz.

Antalyaspor’da Samuel Eto’o’nun durumu

Ligin 2. yarısında üstüne koyabiliriz, geçen sezona göre çok daha iyi bir takımız. Eto’o şuanki duruma göre bizimle beraber. Kendisinin gidiyorum şeklinde bir konuşması olmadı, ligin 2. yarısında da bence bizimle olacak.

Antalyaspor’un yeni teknik direktörü kim olacak

Şuanki hocamızla daha önce alt yapıda tanışmıştım, Barcelona’dan çıkma bir hoca ve oyun bilgisi çok iyi, işini çok çok severek yapıyor. Bizim yarım saat sonra idmanımız var ve özverili çalışıyor hocamız. Ayrıca Türk futbolunu çözmüş durumda. Yeni yönetim nasıl bir plan çizecek bilmiyoruz, şu an için bir fikrimiz yok yeni hocamız kim olarak bilmiyoruz”