Emre Güral’dan transfer açıklaması! Antalyaspor’dan ayrılacak mı?

Emre Güral’dan transfer açıklaması! Antalyaspor’dan ayrılacak mı?

Antalyaspor’un yıldız oyuncusu Emre Güral, Aytemiz Alanyaspor galibiyetini değerlendirdi.

Kişisel performansından da bahseden Emre, takım arkadaşı Eto’o’dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Transfer gündeminde ismi birçok takımla anılan golcü oyuncu, Kırmızı Beyazlı takımdan ayrılmayacağını ifade etti.

Antalyaspor’un santrforu Emre Güral, Radyospor’da yayınlanan Maç Merkezi programında Salim Manav ve Tolga Kuru’ya konuştu.

işte Emre Güral’ın röportajından önemli satır başları:

Güzel bir galibiyet oldu!

Mutluyuz takım olarak camia olarak. Çok güzel bir galibiyet oldu. Almamız gereken bir maçı aldık. Maçı hakettik ve kazandık.

Antalyaspor yalnız kalmaz!

Bizim durumuzda olan çok oyuncu var. Biz futbolcu olarak sahaya çıkıp en iyisini yapacağız. Antalyaspor camiası yalnız kalmaz. Biz kafamızda belirsiz durumları takmadık. Bir dönem geldi geçti, ikinci yarıda yeni bir dönem başlayacak.

Kadronun layık olduğu yerde bitirmedik!

İlk yarıyı kadronun layık olduğunu noktada bitirmedik. Biz üstüne koyarak devam edersek çok daha iyi konuma gelebiliriz.

Eto’o dünya tarihinin en iyi 5 forveti arasında!

Yıldızlar beraber oynamak çok güzel bir tecrübe. Eto’o ile beraber oynama gurur verici. Eto’o bir dünya yıldızı. Eto’o dünya tarihinin en iyi beş forveti arasına girer bana göre. Onunla idmanda olmak, sahada olmak gurur verici.

Mehmet Ekici’nin durumunu yaşadım!

Transfer dönemleri her zaman yoğun şekilde yazılıp çiziliyor. Antalyaspor’a gelmem de sıkıntı yoktu. Zamana ihtiyacım vardı. Uzun süre oynamamıştım çünkü Eskişehirspor’da sözleşmemi erken feshetmiştim. Tıpkı Mehmet Ekici’nin şimdi yaşadığı gibi bir durum vardı. Mehmet onun sıkıntısı çekiyor bende çektim. Şu an çok iyiyim ve takıma yardım etmeye devam edeceğim.

Hedefim A Milli Takım!

Oğlum ve eşim tribündeydi. Ailem ile birlikte bu galibiyeti kutlamak en güzel şey. Onlar benim her zaman arkamdadır. Maça giderken oğlum bana, ‘baba gol gol’ diye bağırıyor. Hedefim ilk olarak Antalya’da çok güzel işler yapmak. Kötü dönemde arkamda durdular. Ben daha performansımın %50’sindeyim. Hedefimde tabii A Milli Takım var ama öncelikle Antalyaspor’da başarılı olmak istiyorum.

(Ajansspor)