Eto’o ve Can Arat sosyal medyada bir birine girdi!

Eto’o ve Can Arat sosyal medyada bir birine girdi!

Bir dönem Antalyaspor’da görev alan Can Arat, Emre Akbaba ile ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalara, Samuel Eto’o’dan sert yanıt geldi.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Kamerunlu yıldız, “Can Arat, ne zaman benim Emre Akbaba’yı Alanyaspor’a gönderdiğimi keşfettin? Her ayın 29 günü ve 23 saati nerede sarhoştun veya ayın kalan 1 saatinde nerede ayıktın? Yalancısın.” ifadelerine yer verdi.

Samuel Eto’o’nun bu sözlerinin ardından Can Arat ikinci açıklamasını da yine sosyal medya hesabından yaptı. Kamerunlu oyuncuya yanıt veren Arat, “Görüşlerimi ve gözlemlerimi halkla paylaştım. Bana iftira atmaya çalışman bu bilginin doğru olduğunu kanıtlıyor. Burada yalancı sensin. İki yalaka adamın iftiralarına inandın. Bu senin ayıbın” sözlerine yer verdi.

Görüşlerimi ve gözlemlerimi sadece halkla paylaştım, ama kırgınlığınız ve karalama işlemine başlamanız bana doğru olduğunu kanıtlıyor. Burada yalancı sensin!
ve iki dezavantajlı adamın iftiralarına (onların kim olduğunu biliyorsunuz) inandığınız ve bu kelimeleri yazdığınıza …

Can Arat, Emre Akbaba’nın milli maçta 2 gol birden attıktan sonra sosyal medya hesabından şu sözleri kullanmıştı: “Neden Antalyaspor Emre’den vazgeçip Eto’oyu tuttu??? Ve neden Emre’nin satışıyla Antalyaspor’un kasasına para girmedi? Şimdi sormak istediğim soru Türkiye’de Emre mi büyük futbolcu yoksa Eto’o mu? Peki Fenerbahçe-Antalyaspor ilişkileri iyiyken Fenerbahçe neden Emre’yi transfer etmedi? Emre Akbaba, Eto’o’nun Antalyaspor’a transfer olduğu sezon transfer oldu. Fransızca bildiği için Eto’o, Emre’ye yakın davrandı. Sahaya çıktığımızda Emre, o kadar iyiydi ki Eto’o ‘sen çok kaliteli futbolcusun’ dedi. Eto’o sahanın yıldızı olmak istediği için Emre’yi Alanya’ya gönderdi”