Haluk Levent: Bu akşam Antalyasporluyum

Haluk Levent: Bu akşam Antalyasporluyum

Ahbap Platformu’nu kurarak yardıma ihtiyacı olanlara destek çıkan Sanatçı Haluk Levent, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. 16 yaşındaki bir kız çocuğu için yardım çağrısında bulunan Haluk Levent, Antalyalı bir iş insanının tedavi ücretini üstlendiğini duyurdu.

Neşet Koçkar isimli yardımsever iş insanının davetiyle bu akşam oynanacak Göztepe – Antalyaspor maçını tribünden takip edeceğini belirten Haluk Levent, İzmir’e gitmek üzere bindiği uçakta yaptığı paylaşımda, “Sevgili Göztepe taraftarı bu akşam Antalyasporluyum. Size de selam göndereceğim. Yuhalamayın sakın beni” ifadelerine yer verdi.

Formayı giydi

Söz verdiği gibi 90 dakika boyunca Antalyaspor’u destekleyen Haluk Levent, Kırmızı-Beyazlı formayı sırtına geçirerek poz vermeyi de ihmal etmedi.

Neşet Koçkar kimdir?

1973 yılında Kars’ta doğan Koçkar ANEX Turizm Grubunu kurdu ve grup 2016’da Yirminci yılını kutladı. Rusya, Ukrayna, Kazakistan gibi ülkelerin en büyük tur operatörlerinden olan Anex Tour’a ek olarak 26 uçaklık filoya sahip Azur Air de grup çatısı altında hizmet yürütüyor. Her sene 3 milyon turiste hizmet veren Anex Tour,  Zen Hotels, Life Hotels gibi işletmelere de sahiptir. Neşet Koçkar, Antalyaspor yönetim kurulunda da görev alıyor.