Hamza Hamzaoğlu Antalyaspor’da devam edecek mi? Açıkladı..

Hamza Hamzaoğlu Antalyaspor’da devam edecek mi? Açıkladı..

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, yönetimin kendisiyle yola devam etme isteğine yeşil ışık yakarak, “Ben de Antalyaspor ile yola devam etmek istiyorum. Oturup konuşmamız ve gelecek yılın planlamasını yapmamız lazım” dedi.

Antalyaspor yönetiminin ‘tecrübeli teknik adamla sözleşme uzatmayı düşünüyoruz’ açıklamalarını İHA muhabirine değerlendiren Hamza Hamzaoğlu, yeşil ışık yakarak, “Ben de Antalyaspor ile yola devam etmek istiyorum. Oturup konuşmamız ve gelecek yılın planlamasını yapmamız lazım” dedi.

Medipol Başakşehir maçında takımının iyi oynadığını ifade eden Hamza Hamzaoğlu, “Başakşehir maçında çok iyi oynadık ama golleri bulamadık. Birçok pozisyonumuz var golle sonuçlanacak ama olmadı. Rakibimiz az da pozisyon bulmasına rağmen bunları değerlendirdi ve maçı kazandı. Keşke puan ya da puanlar alabilseydik. Puan ya da puanlar alsaydık matematiksel olarak rahatlayacaktık. Şimdi her şey son maça kaldı. Bugün diğer maçların sonucuna göre de ligdeki durumumuz belli olacak. Ligde daha bir şey bitmedi, kalan bir maçımız daha var” ifadelerini kullandı.

Ligde son hafta oynayacakları Aytemiz Alanyaspor maçına kazanmak için çıkacaklarını söyleyen Hamzaoğlu, ligde kalmalarının kesinleşmesi durumunda az forma giyen oyunculara görev vermeyi düşündüğünü dile getirdi. Tecrübeli çalıştırıcı, “Az forma giyen oyuncuları oynatma gibi bir düşüncemiz var. Onların son durumlarını görmek için son şansımız olabilir, gelecek sezonun planlamasını yapmak için buna ihtiyacımız var. Buna da kesin olarak karar vermiş değilim. Çünkü kritik haftalar bunlar. Çok zor durumda olursak, ona göre bir kadroyla maça çıkacağız” diye konuştu.

Antalyaspor yönetiminin geçtiğimiz günlerde kendisiyle yola devam edeceği yönündeki görüşler hakkında sorulan soruya Hamzaoğlu, şu cevabı verdi:
“Ben de Antalyaspor ile yola devam etmek istiyorum. Oturup konuşmamız ve gelecek yılın planlamasını yapmamız lazım. Şartları konuşup değerlendirmemiz gerekiyor. Ben yola Antalyaspor ile devam etme düşüncesindeyim.”