Hamza Hamzaoğlu : Pas yapamadık

Hamza Hamzaoğlu : Pas yapamadık

Hamza Hamzaoğlu, Antalyaspor’un Fenerbahçe’ye 4-1 yenildiği maçın ardından yayıncı kuruluşa konuştu. Hamzaoğlu, “Pas yapamadık” dedi.

Hamza Hamzaoğlu’nun sözlerinden Ajansspor.com’un derledikleri şöyle:

“Yapamadık bugün. Pas yapamadık her şeyden önce. Her topu ileri şişirdik. Baskı yapıldığında kabul ama maçın tamamında bunu yaparsanız rakibin ataklarına maruz kalırsınız. Yorgunluk vardı biraz. Hafta için tempolu çalıştılar. Biz bu maça iyi etki edeceğini düşünüyorduk ama öyle olmadı. 2-1’de biraz umutlandık. Ama ikinci yarıya çok kötü başladık. Gol yedikten sonra da çevirmek zor oldu.

Fenerbahçe hak ettiği bir galibiyet aldı, tebrik ediyorum. Sonuçta Fenerbahçe bizim rakibimiz değil. Bu maçı kazansaydık ya da berabere kalsaydık ekstra olacaktı. Önümüze Trabzonspor maçı var. İnşallah oradan iyi bir sonuç alırız”

Hamza Hamzaoğlu basın toplantısında ise şunları söyledi;
Fenerbahçe’ye deplasmanda 4-1 mağlup olan Antalyaspor’da Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Hamzaoğlu, Fenerbahçe’yi tebrik ederek, “Rakibimiz hak ettiği bir galibiyet aldı ve iyi oynadı. Maça iyi başlamadık. 2-1 olunca biraz umutlandık. 2-0’dan sonra topu biraz yere indirmeyi başardık ama maçın geri kalanında Fenerbahçe’nin üstünlüğünü kabul ettik. Biraz da gücümüz eksik kaldı. Hafta içinde oyuncular biraz tempolu ve coşkulu çalıştı, herhalde yorgunluk olarak yansıdı bu. Biraz önce toparlanıp Trabzonspor maçına hazırlanacağız. İnşallah burada alamadığımız puan ya da puanları o maçta alacağız” dedi.

“Moral bozmadan devam edeceğiz”
Fenerbahçe’nin ofsayt gerekçesiyle sayılmayan golü sorulan Hamza Hamzaoğlu, “Fenerbahçe’nin gol pozisyonunu izlemedim, bu yüzden yorum yapamayacağım. Ama duyduğum kadarıyla bir şey yok gibi. Hakem hata yapmış olabilir. Alt sıralarda birçok takım iç içe oldu. Bu sene lig hem yukarısı için hem de aşağısı için oldukça karışık. Ama sorun yok, moral bozmadan önümüzdeki haftaya hazırlanacağız” diyerek sözlerini tamamladı.