Hamza Hamzaoğlu : “Skordan önemli şeyler vardı”

Hamza Hamzaoğlu : “Skordan önemli şeyler vardı”

Hamza Hamzaoğlu, Beşiktaş’ın Antalyaspor’u 2-1 yendiği maçın ardından açıklamalar yaptı. Yayıncı kuruluşa konuşan teknik direktör Hamzaoğlu, “Skordan önemli şeyler vardı” dedi.

Hamzaoğlu’nun sözlerinden Ajansspor.com’un derledikleri şöyle:

“İyi bir maç oldu. İyi de başladık, golü de bulduk. Moral oldu, seyirciyi ateşledi. Maç boyunca direnç gösterdik. Kolay değil Beşiktaş’a karşı oynuyorsunuz. Biz bugün çoğu takımın aksine pozisyonlar da bulduk. Girdiğimiz pozisyonları atsaydık kırılma anı olabilirdi. İyi bir takımla oynadık. Skor önemliydi ama skordan daha önemli şeyler vardı. Var oluş maçlarımızdan biriyim. Memnunum performanstan. Oyuncularımın mücadelesinden, isteklerinden ve arzularından çok çok memnunum, hepsini tebrik ediyorum. Yolumuza bakacağız. Önümüzdeki maçlarda bu performansın daha da üstüne çıkıp, daha iyi mücadele edip yavaş yavaş puanları toplayacağız.

Basın toplantısında neler dedi?

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Hamzaoğlu, keyifli ve güzel bir maç olduğunu belirterek, sonucun lehlerine bitmemesinin üzücü olduğunu kaydetti.

Oyuncularını sahadaki mücadelelerinden dolayı tebrik eden Hamzaoğlu, “Kısa süreli birlikte çalışmamıza rağmen düşündüğümüz oyunu sahaya yansıttılar. Karşılaşmaya iyi başladık. Maçın başında golü de bulduk. Geriye düşmemize rağmen skoru değiştirmek için mücadele eden takımımız vardı. Kazansaydık ya da beraberlik alsaydık çok daha güzel olacaktı. Beşiktaş’ı kutluyorum” diye konuştu.