Hamza Hamzaoğlu, transfer iddiaları hakkında bilgi verdi

Hamza Hamzaoğlu, transfer iddiaları hakkında bilgi verdi

Antalyaspor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

‘İYİ BİR TEKLİF GELİR ETO’O GİTMEK İSTERSE DEĞERLENDİRMESİNİ YAPARIZ’
Eto’o’nun bazı takımlarla adının anılması ve sezon sonu sözleşmesinin bitecek olmasının hatırlatılması üzerine Hamzaoğlu, “Ummadığımız anda bize oyuncu söyleniyor ya da bizim oyuncumuza teklif geliyor. Transferin son gününe kadar her şey olabilir. Eto’o’nun takımda kalmasını istiyorum. Zaten şu anda bizim oyuncumuz. İyi bir teklif gelir kendisi de gitmek isterse yönetimle oturur değerlendirmesini yaparız” dedi.

‘NASRI DE BİZİM OYUNCUMUZ’
Nasri’ye yönelik bazı kulüplerin transfer teklifi olduğunu belirten Hamzaoğlu, “Nasri’yi bazı kulüpler istiyor, yönetimle görüşüyor. Onun da değerlendirmesi olacak ama kaldığı zaman Nasri de bizim oyuncumuz. Hiç bir değerimizi kenara koymayacağız. Hepsi bizim için değerli oyuncular. Şu anda sahada olan oyuncularla, onlar da sahaya çıktıklarında bu takım için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar” diye konuştu.

‘HER ŞEYİN BİR DEĞERİ VAR’
Transfer çalışmalarının sürdüğünü dile getiren Hamzaoğlu, takıma önümüzdeki günlerde 1 ya da 2 takviye yapabileceklerini kaydetti. Hamzaoğlu, defansın solunda görev yapan Sakıb ile Brezilyalı kanat oyuncusu Maicon’un transfer döneminde Trabzonspor ile adının anılması hakkında şunları söyledi: “Bizden oyuncular istenebilir. Bu çok normal, bizi de mutlu eder ama her şeyin bir değeri var. Bu değer kendini göstermediği sürece zor. Çünkü hepsi bize lazım oyuncular. Yönetim kendi arasında da görüşecek. Sadece Trabzon için söylemiyorum bu gelen teklifler için söylüyorum. Gelen teklifleri değerlendiriyoruz. Antalyaspor’un, oyuncuların menfaatleri doğrultusunda hareket ediyoruz.”

(Hürriyet)