Hazırlık maçında Antalya derbisi

Hazırlık maçında Antalya derbisi

Antalyaspor, 10 günlük Erzurum kampını tamamladıktan sonra rotayı Bolu’ya çevirdi.

17 Temmuz Çarşamba günü yapılan antrenmanla tamamlanan Erzurum kampından sonra futbolculara 3 gün izin veren teknik direktör Bülent Korkmaz, takımını yarın toplayacak. Daha önce 2 gün izin verilmesi düşünülen futbolcular, son derece başarılı bir kamp dönemi geçirdiği için bir gün fazladan izin ile ödüllendirildi.

Son durumlarını görecek

Pazar sabah Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yeniden bir araya gelecek olan kırmızıbeyazlı ekip, aynı gün Bolu’daki ikinci etap kamp dönemini geçirmek için hareket edecek. Akrep, 2 Ağustos Cuma gününe kadar burada hazırlanmayı planlıyor. Teknik direktör Bülent Korkmaz’ın bu kamp döneminde daha fazla hazırlık maçı ile futbolcularının son durumlarını daha iyi görmenin planlarını yapıyor.

Alanyaspor ile özel maç

Antalyaspor’un bu kamp döneminde 5 hazırlık maçı yapması da düşünülüyor. Kesinleşen ilk hazırlık maçı, 23 Temmuz tarihinde Alanyaspor ile. Aynı dönemde bölgede kamp çalışmalarını sürdüren Çaykur Rizespor ve Karagümrük takımları ile de hazırlık maçı yapılması gündemde. Diğer hazırlık maçlarının günleri ve saatleri henüz kesinlik kazanmadı. Antalyaspor, bu kamp döneminin ardından kendi tesislerinde yeni sezona hazırlanacak.