İsmail Bilal göreve hazır!

İsmail Bilal göreve hazır!

Antalyaspor’da değişik dönemlerde, çeşitli görevlerde bulunan iş insanı İsmail Bilal, ‘Antalyaspor’da hiçbir zaman görevden kaçmam. Benim bulunacağım yer dernek veya vakıf olur’ dedi

Antalyalılar ne düşünüyor?

Antalyaspor’da yıllarca başarılı yöneticilik yapan ve kırmızı beyazlı camia tarafından sevilen iş insanı İsmail Bilal, Antalyaspor’da başkan olacağına yönelik iddiaları yalanlamadı. Bilal, süreci büyük bir dikkatle takip ettiğini söyledi. Antalyalıların ne düşündüğünün de önemli olduğuna değinen Bilal, “Bu iş teveccüh işi, ekip işi. Şayet bize karşı bir eğilim varsa bundan kaçmamız mümkün değil. Tabi konu henüz sıcak ve süreci takip etmemiz gerekir diye düşünüyorum” dedi.

Dikkat çeken açıklama

Başkanlık kararının birkaç gün içerisinde şekilleneceğini de sözlerine ekleyen başarılı iş insanı İsmail Bilal, “Antalyaspor’da hiçbir zaman görevden kaçmayız. Benim yer alacağım yerler dernek veya vakıf olur. Gerçekçi olmak lazım, A.Ş.’ye gücümüz yetmez. O iş büyük maddiyatlı bir iş. İşi sağlam tutmak lazım. A.Ş. konusunu fazla yıpratmadan ciddi irdelemek lazım. Borcu yok diye acemilerin elinde kalırsa, iyi yönetilmez ise 2 sene sonra yine aynı yere gelir. Ama elimizden gelen her şeyi yaparız” ifadelerini kullandı. Bilal, “Büyük fedakarlık göstererek Antalyaspor’u borçsuz teslim ettikleri için Öztürk ailesine teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı. (Akdeniz Manşet)