Jahovic: Zirve yarışında olabilirdik

Jahovic: Zirve yarışında olabilirdik

Antalyaspor’un golcü futbolcusu Adis Jahovic, Fanatik gazetesine açıklamalarda bulundu.

Kırmızı-Beyazlılara devre arasında transfer olduğuna dikkat çeken Makedon futbolcu, “Çok iyi bir takım kuruldu. Her geçen hafta da hocamızın istediklerine daha iyi cevap veren bir ekip haline geldik. Bu da sonuçlara yansıdı. Şu anda 11 maçlık bir galibiyet serisi yakalamış durumdayız. Bu, Antalyaspor tarihi için bir rekor anlamına geliyor. Bir rekor kırdık ve bu rekorun bir daha kırılmaması için bunu geliştirmeyi istiyoruz.”

‘Muhteşem bir takımız’

“Takım olarak muhteşem bir performansımız var. Gaziantep karşısında eksik kalmamıza rağmen herkes yenilmemizi beklerken yine puan almayı başardık. Şimdi tek düşüncemiz Başakşehir’le oynayacağımız maç. Berabere kalmak değil, tek hedefimiz evimizde oynayacağımız bu karşılaşmadan galibiyet alarak üst sıralara tırmanmak. Ligi en iyi yerde bitirmeyi düşünüyoruz. Bunu da başaracak gücümüz var.”

‘Trabzon ve Galatasaray’

“Daha sonra Trabzonspor ve Galatasaray’la oynayacağız. Herkesin gözü üzerimizde olacak bu maçlarda. Bu yüzden ne kadar iyi bir takım olduğumuzu tüm Türkiye’ye gösterebilme şansımız olacak. Biz de oyuncular olarak bu maçlarda en iyisini yapacağız. Eğer şu anki takımımız sezon başı kurulmuş olsa Antalyaspor zirve yarışı veren takımlardan bir tanesi olabilirdi.”