Kasımpaşa maçına dikkat çeken atama!

Kasımpaşa maçına dikkat çeken atama!

Süper Lig’in 5.haftasında oynanacak Kasımpaşa – Antalyaspor maçının hakemi belli oldu. Cumartesi günü 15.00’te başlayacak mücadeleyi Koray Gençerler yönetecek. Gençerler’in yardımcılıklarını ise Samet Çavuş ve Özgür Ertem yapacak. Mücadelenin VAR hakemi ise Ümit Öztürk olacak.

Geçen sezon Başakşehir maçında AVAR hakemiydi

Geçtiğimiz hafta oynanan Kayserispor maçında hakem Fırat Aydınus’un verdiği kararlarla mağdur olan Antalyaspor, geçtiğimiz sezon da Koray Gençerler’in görev yaptığı Başakşehir maçında benzer sorunlar yaşamıştı. Mete Kalkavan’ın yönettiği mücadelede Koray Gençerler, AVAR hakemi olarak görev almış ve Antalyaspor aleyhine verilen kararlar gündeme yerleşmişti.

Başakşehirli futbolcu Robinho’nun arkadan Nazım Sangare’nin bacağına basmasına Mete Kalkavan faul düdüğü bile çalmazken, VAR’dan da herhangi bir uyarı gelmemişti.

Geçtiğimiz sezon oynanan Antalyaspor – Ankaragücü maçında ise orta hakem olarak görev alan Koray Gençerler, Kırmızı-Beyazlıların kullandığı serbest vuruşta gözünün önünde bozulan barajı da görememiş ve oyunu devam ettirmişti.