Kemerspor’da sular durulmuyor

Kemerspor’da sular durulmuyor

3. Lig ekiplerinden Kemerspor 2003, yine teknik direktör değişikliğinin eşiğinde. Sezona Bahri Kurt liderliğinde başlayan Mavi-Beyazlılar, 3. haftada Osman Akyol, 5. haftada da Ertuğrul Arslan’ı göreve getirdi. 8 hafta sonunda düşme hattında yer alan Antalya ekibi, bir kez daha teknik direktör değişikliğine gidiyor. 5 puanla düşme hattında yer alan Kemerspor’da 4 puan kazandırarak, 3 teknik adam arasında en başarılı isim olan Ertuğrul Arslan ile yol ayrılığına gelindi.

Edirne Belediye PAŞ Edirnespor yenilgisinin ardından Başkan Ahmet Öncelik, takımı ligden çekeceğini açıklamış ve sonrasında kararından vazgeçmişti. Yaşanan gelişmelerden sonra takım kaptanlarıyla görüşen Ahmet Öncelik’in, yarın oynanacak Payasspor maçına futbolcuları kendilerinin hazırlamasını istediği öğrenildi. Dün ve bugün yapılan antrenmanlarda takım kaptanları çalışmaları yaptırırken, Payasspor maçında da antrenör olarak Ertuğrul Arslan’ın yardımcısı Utku Kızıltepe’nin yer alacağı gelen haberler arasında yerini aldı.

SATIŞ GERÇEKLEŞMEDİ

Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Karabulut’a satış görüşmeleri gerçekleştiren Başkan Ahmet Öncelik, ilk olarak kulübün 50’sinin satışı için el sıkıştı. Sonrasında ise tamamının el değiştirmesi ve kulübün Konyaaltı Belediyespor bünyesine taşınması konusunda görüşme yapıldığı öğrenildi. Kemer cephesinden gelen tepkiler ve anlaşma sartlarındaki pürüzler üzerine kulübün satışı askıya alındı.