Kongreye doğru : “Deniz Karataş belirsizliği”

Antalyaspor A.Ş’de kongreye bir haftadan az süre kalmasına rağmen belirsizlik devam ediyor. Hasan Akıncıoğlu dönemi sonrasında 6 farklı aday konuşulurken şimdi ise henüz bir aday bile ortaya çıkmadı.

Mevcut Başkan Gültekin Gencer, görevine devam edecekmiş gibi çalışmalarını sürdürdüğü ve yeni yönetim için maddi katkı sağlayacak 10’a yakın ismi kesinleştirdiği öğrenildi.

Başkanlık için adı geçen Deniz Karataş’ın ise belirsizliği dikkat çekiyor. Sık sık medyada yer alan ancak somut adımlar atmayan Karataş’ın çeşitli görüşmelerde bulunduğu öğrenildi. Karataş’ın da tıpkı Gültekin Gencer gibi twitter üzerinden paylaşımlar yapması da dikkat çekiyor.

Deniz Karataş sezon başındaki kongre sürecinde de aday olmuş, Gültekin Gencer ve diğer aday Necati Yılmaz ile yaptığı görüşmeler sonunda tercihini Necati Yılmaz’dan yana yapmış ve beraber seçime girmişlerdi.

Antalyaspor camiasında tanınırlığı az olan Karataş’ın, çalışmalarını samimi bulmayan kesimde bulunurken “En geç kongre günü Karataş çekilir” iddiaları da yapılıyor.