Lokman’dan şok haber.. Defans krizi alarm verdi

Antalyaspor’da bir süredir devam eden defans oyuncuların eksikliği, Pazar günü oynanacak olan Adana Demirspor maçında daha fazla hissedilecek.

Antalyaspor, 2-1 mağlup olduğu Samsunspor maçında Osman’ın cezalı olması, Mehmet Sedef’in kadro dışı olması ve Boum’un 18 kişilik kadroya alınmaması nedeniyle stoper mevkisinde yedek oyuncu olmadan mücadele etti. İlk yarının son dakikasında stoper Lokman sakatlanırken ikinci yarıda oyuna santrafor Ahmet Aras girdi. Bu değişiklikten sonra ofansif oyuncu Erman Kılıç karşılaşmanın ikinci yarısında sol bek oynadı.

Antalyaspor benzer bir sorun Adana Demirspor maçında da yaşaması muhtemel. Lokman’ın, Samsunspor maçında omzu çıktığı ve Adana Demirspor maçında forma giymeyeceği belirtildi. Lokman’ın yanı sıra sağ bek Adem Alkaşi’nin de cezalı olması şimdiden defansta kriz alarmı verdi.

Mehmet Sedef’in kadro dışı olması ve Joseph Boum’un haftalardır kadroya alınmaması ile birlikte, Lokman ve Adem’in eksikliği birlikte, Adana Demirspor maçında defansın nasıl kurulacağı merak ediliyor.