Mehmet Aygün : “Yanlış anlaşıldım”

Taraftarı eleştirdikten sonra otobüs tahsisi isteyen taraftar grubuna cevap veren Mehmet Aygün, “Adana Demirspor taraftarının maça giderken 10-20 otobüs tahsis edilmesini istediğini düşünmüyorum. Yanlış anlaşıldım önce kendi sahamızda tribünü dolduralım” dedi

PTT 1’inci Lig’de mücadele eden Antalyaspor’da geçtiğimiz günlerde As Başkan Mehmet Aygün, taraftarı eleştirdi. Ardından taraftardan bize 10 otobüs tahsis et biz dolduralım çağrısı geldi. Antalyaspor taraftarına Adana Demirspor taraftarını 7 bin taraftar ile deplasman maçına gittiğini göstererek eleştiri yapan kırmızı beyazlıların As Başkanı Mehmet Aygün, yanlış anlaşıldım diye konuştu. Kendisine bu sözlerinden sonra tepki geldiğini doğrulayan Aygün, “Otobüs istendi. Ben Adana Demirspor taraftarının maça giderken takımdan 10-20 otobüs tahsis edilmesini istediğini düşünmüyorum” dedi.

İçerideki maça gelin
Otobüs tahsisi konusunu takımın taraftardan sorum başkan yardımcısı Mustafa Mıcır’a sorulabileceğini söyleyen Aygün, “Ben içerideki maçlarımızda o kadar seyircinin gelmesi gerektiğini ifade ettim. Taraftara dışarıdaki maçlara gitmiyorsunuz diye bir şey demedim” diye konuştu. Geçtiğimiz günlerde Aygün’ün gazetemize, “Deplasman maçı için gelen takımlar bizden bilet talep ediyor ve hemen de satılıyor. Antalya halkına ne diyeyim bilemedim. Oturduğumuz zaman mangalda kül bırakmıyor. Bu seyirciyle olmuyor. Herkes kendine çeki düzen vermeli” demişti.

(Gazete Bir)