Menderes Türel : “Endişeye mahal verecek durum yok”

Menderes Türel : “Endişeye mahal verecek durum yok”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalyaspor’un içinde bulunduğu durumun geçici olduğunu belirterek, “Antalyaspor, yalnız ve sahipsiz kalmayacak. Endişeye mahal yoktur, gerekenler yapılacaktır” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nda partilerin grup sözcüleri, Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde gruptan namağlup çıkarak son 16 turuna kalması ve bugünkü kurada Alman devi Bayern Münih ile eşleşmesini değerlendirdi ve siyah-beyazlı takıma başarılar diledi.

Büyükşehir Başkanı Menderes Türel de Beşiktaş’ın Alman devi Bayern Münih’i eleyerek yoluna devam etmesini dileyerek, şehrinin takımı Antalyaspor ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

“Gerekenler yapılacaktır”

Meclisin desteğiyle Antalyaspor’a Avrupa’nın en modern tesislerini kazandırdıklarını dile getiren Türel, “Her zaman Antalyaspor’un yanındayız. Antalyaspor, bugüne kadar sahipsiz kalmamıştır, bundan sonra da kalmayacaktır. Antalyaspor’un önü açıktır.

Takımımızın sabit gelir kaynakları temin edildi. Bugünkü durumun geçici olacağını düşünüyorum. Mevcut yönetici arkadaşlarımızla görüşmelerimiz zaman zaman devam ediyor. Alacakları tedbirlerle Antalyaspor yeniden başarılı olacaktır. Geçen yıl da 8 maçta 2 puanla Rıza Çalımbay göreve gelmişti. Ama ligi 5. sırada bitirdi. Takımımız geçen yıl tarihinin en yüksek puanını aldı. O nedenle Antalyaspor yalnız kalmaz, sahipsiz kalmaz, gerekenler yapılacaktır. Bizde her zaman Antalyaspor’un yanındayız.

Endişeye mahal verecek durum yok, gereken yapılacaktır” ifadelerini kullandı.

(İleri gazetesi)