Milliler geri döndü

Milliler geri döndü

Süper Lig’de A Milli Takımlara en çok futbolcu gönderen Anadolu kulüpleri arasında yer alan Antalyaspor’da bu futbolcular da yavaş yavaş geri dönüyor. İlk olarak A Milli Takım forması giyen Nazım Sangare ile Çekya Milli Takım forması giyen Ondrej Celustka, çalışmalara dahil olurken, dün de Angola Milli Takım forması giyen Gelson Dala ve Fredy Ribeiro takıma dahil oldu. Kırmızı-Beyazlılarda Ümit Milli Takım için ter döken Doğukan Sinik’in ise yarından itibaren takıma katılması bekleniyor.

Fredy 165 dakika oynadı

Angola Milli Takımı’nda yer alan Fredy Ribeiro, ülkesinin oynadığı Gambiya ve Gabon maçlarında ilk  11’de sahaya çıkarken, ilk maçta 90 dakika, ikinci maçta ise 75 dakika sahada kaldı. Aynı ülke adına ter döken Gelson Dala ise Gambiya maçında 66 dakika mücadele verirken, Gabon karşısında süre alamadı. Angola, her iki maçı da kaybetmekten kurtulamadı.

Celustka vazgeçilmez oldu

Çekya Milli Takım futbolcusu Ondrej Celustka, ülkesinin Kosova ve Bulgaristan ile oynadığı 2 maçta 180 dakika sahada kalarak 1 de gol atma başarısı gösterirken, A Milli Takım forması giyen Nazım Sangare , Andorra karşısında 90 dakika mücadele verdi. Ümit Milli Takımımızın Andorra’ya 2-0 kaybettiği maçta ilk 11’de sahaya çıkan Doğukan Sinik ise 87 dakika mücadele verdi.