Mukairu’dan Korkmaz’a duygusal veda

Mukairu’dan Korkmaz’a duygusal veda

Antalyaspor’da geçtiğimiz sezon başı başlayan Bülent Korkmaz dönemi sona ererken, durum ile ilgili olarak yapılan sosyal medya paylaşımları da dikkat çekti. Başkan Ali Şafak Öztürk ve Basın Sözcüsü Murat Süğlün ile Yönetim Kurulu Üyelerinden Berkay Bahar  Korkmaz için teşekkür paylaşımı yaparken, Kırmızı-Beyazlı futbolcuların birçoğunun sessiz kalması dikkat çekti.

 Kan değişikliğinin gerekliliği sebebiyle yolların ayrıldığı açılamasını yapan Antalyaspor’da Başkan Ali Şafak Öztürk de, “Her şey için teşekkürler güzel insan” notuyla bir fotoğraf paylaştı. Basın Sözcüsü Murat Süğlün, “Teşekkürler güzel insan” derken, Yönetim Kurulu Üyesi Berkay Bahar ise teknik heyet ile çekilen fotoğrafı paylaşarak, “Allah yolunuzu açık etsin koca yürekli adamlar” ifadelerine yer verdi.

Mukairu: Baba gibi

Kırmızı-Beyazlı futbolcular arasında en duygulu veda mesajını ise 19 yaşındaki Paul Mukairu paylaştı. Bülent Korkmaz’ın şans vermesiyle birlikte ilk resmi maçına Antalyaspor formasıyla çıkan Nijeryalı futbolcu, “Bana ‘gururlu ol, daima mütevazi ol ve öğrenmeyi ve çalışmayı bırakma çünkü geleceğin çok parlak’ dedi. Kalbimde şükran duyduğum bir baba gibi olan harika adama teşekkür etmek istiyorum. Bana ilk profesyonel maçımı verdin. Cesaretin, sevgin, birlikte yaşadığımız güzel ve üzücü anları asla unutamayacağım. İlerlediğiniz yolda, çalışmalarınızda en iyisini diliyorum. Çok teşekkür ederim hocam. Seni çok seviyorum. Çalıştığım tüm hocalarıma, sevginiz ve desteğiniz için teşekkür etmek istiyorum” sözlerini kullandı.

Salih Dursun’dan ilginç paylaşım

Antalyaspor’un savunma oyuncusu Salih Dursun ise Bülent Korkmaz’ın ayrılık mesajının ardından yaptığı paylaşım ile dikkat çekti. Yaklaşık 1 hafta sonra Instagram hesabından takipçilerine paylaşımda bulunan Salih Dursun, antrenmanda çekilmiş fotoğrafını servis ederek dikkat çekti. Deneyimli futbolcu, geride kalan 11 haftada Süper Lig’de 9 maçta kadroya girerken, süre almayı başaramadı.